Na názoroch Rómov a Rómok záleží! Tvoj názor nás zaujíma.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Existujú rôzne prieskumy verejnej mienky. V týchto prieskumoch však nie sú zastúpené Rómky a Rómovia v dostatočnom počte. Ich názory sa tak strácajú a firmy a inštitúcie neberú na ne ohľad. Hľadáme preto v spolupráci s agentúrou 2muse čo najväčší počet rómskych respondentov a respondentky pre účely vytvorenia stáleho respondentského panelu, ktorý by reprezentoval aj ich názory na rôzne spoločenské témy.

Chceme, aby sa aj názory Rómov a Rómok brali v prieskumoch verejnej mienky do úvahy.

Zaregistruj sa do online prieskumu a vypĺňaj dotazníky podľa toho, ako spoločenské témy vnímaš ty. Online prieskumy sú pre všetkých ľudí, ktorí hovoria to, čo si myslia a nenechajú za seba rozhodovať druhých.

Respondenti dostanú za účasť na anketách body, ktoré si budú môcť zameniť za rôzne darčekové poukážky alebo vecné ceny.Čo k tomu potrebuješ?

  • Funkčnú emailovú adresu, ktorú si pravidelne kontroluješ,
  • chuť a vôľu odpovedať na viaceré typy dotazníkov cez internet,
  • technické vybavenie ako počítač, tablet, telefón, interetové pripojenie (odpovedá sa cez online formuláre). 

Informácie k registrácii:

Registrácia je veľmi rýchla a nebude ti trvať viac než 2 minúty. Treba úplne a pravdivo vyplniť registračný formulár. Na emailovú adresu ti príde automaticky autorizačný email s adresou. Otvorením stránky na tejto adrese sa overí správnosť tvojej emailovej adresy, ktorú si zadal pri registrácii. Do týždňa od registrácie ťa budú kontaktovať telefonicky pracovníci agentúry 2muse na overenie údajov. Po telefonáte sa stávaš úspešným členom on-line panelu a môžeš dostávať dotazníky.

Viac na :

https://www.nadaciamilanasimecku.sk/novinky/na-nazoroch-romov-a-romok-zalezi-tvoj-nazor-nas-zaujima?fbclid=IwAR00Zl8Iy8x7OX2eDYHMJX0qoCJRXjwOBScQ5fefvza3ugAfghc1rqybCUM

Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Reklama

Reklama

Naši partneri

LOTOS